Video z galavečeru - http://www.sportovecjmk.cz/galavecer-2017-2022

Ve středu 23.2.2018 se v krásném Městském divadle Znojmo uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2017 okresu Znojmo, které v zaplněném hledišti sledovalo na 300 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Znojmo ve spolupráci s městem Znojmo a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Výsledky ankety:

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Znojmo roku 2017

  • 1. Marek Hlávka – SK biketrial Znojmo –
  • 2. Vladimír Lengál – SK Valetudo RK Znojmo
  • 3. Dominik Musil – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
  • 4. Dana Čechová - Stolní tenis Moravský Krumlov
  • 5. Libor Šulák – LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
  • 6. Tomáš KUCHARIČ – TJ Znojmo LAUFEN CZ - florbal
  • 7. Vasil Ducár – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
  • 8. Michal Papež – TAEKWONDO
  • 9. Miroslav Paul – TJ SOKOL TASOVICE fotbal
  • 10. Tomáš Svoboda – TJ ZNOJMO ODDÍL ATLETIKY

2. Kategorie Sportovní talent okresu Znojmo roku 2017

  • 1. René Vymětal ročník 2005 – SK Biketrial Znojmo
  • 2. Adam Hlobeň ročník 2001 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ    
  • 3. Filip Daberger ročník 1998 – TJ Znojmo LAUFEN CZ – florbal
  • 4. Adéla Držmíšková ročník 2005 – PLAVECKÝ KLUB ZNOJMO, Z.S.
  • 5. Sabina Dajčarová ročník 2001 – SPORTOVNÍ STŘELBA SK PŘI ZŠ ŠUMNÁ
  • 6. Zuzana Škarková  ročník 2000 – TJ SOKOL ŠANOV lukostřelba
  • 7. Veronika Kubošná ročník 2010 – KLUB SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ZNOJMO
  • 8. Viktorie Bulínová ročník 1998 – RK VALETUDO ZNOJMO -
  • 9. Filip Čajka ročník 2004 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ
  • 10. Eliška Mudrychová ročník 2006 – BIKETRIAL – SK BIKETRIAL                  

3. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Seniorský tým

  • 1. TJ Znojmo LAUFEN CZ - "A" tým mužů - florbal
  • 2. 1. SC Znojmo - muži
  • 3. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání - družstvo mužů
  • 4. TJ Znojmo, z.s. - oddíl atletiky - družstvo mužů
  • 5. TJ Sokol Šanov – kuželky

4. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Mládežnický tým

  • 1. VK Pegas Znojmo – volejbal junioři    
  • 2. TJ Znojmo, z.s. - oddíl florbalu – mladší žáci -
  • 3. TJ Miroslav, z.s. – národní házená – mladší žačky
  • 4. Klub sportovní gymnastiky – družstvo chlapců
  • 5. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání – dorost

5. Kategorie Sportovní akce okresu Znojmo roku 2017

  • 1. Festival dračích lodí – TJ Znojmo oddíl kanoistiky
  • 2. Louka plná dětí – Okresní sdružení ČUS Znojmo
  • 3. Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Znojmo roku 2017 (bez pořadí) 

  • ZDENĚK SVOBODA
  • LUBOŠ MUDROCH – TAEKWONDO
  • MUDR. IVAN DOJČÁR

7. Kategorie Sympaťák okresu Znojmo roku 2017

  •  Tereza Balíková – BBK Fitness Znojmo

8. Kategorie Trenér okresu Znojmo za rok 2017

  • JAN ŠŤASTNÍK FLORBAL – TJ ZNOJMO LAUFEN „A“ TÝM

           

Cena předsedy Okresního sdružení ČUS Znojmo

ZDENĚK LEITNER

Všem oceněným blahopřejeme!


Novinky

19.6.2018
3. ročník náborového dne Louka plná dětí za námi
19.3.2018
Anketa Sportovec okresu 2017
2.11.2017
Sportovní třída Gymnázia Dr. Karla Polesného !!!Aktualizováno!!!

21.8.2017
Louka plná dětí II - video uvnitř!!
21.8.2017
Sportovní den seniorů 2017 - video uvnitř!!

archív

Kontakt

Okresní sdružení ČUS Znojmo, z. s.
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
+420 515 224 455/ +420 728 143 021

Oblíbené odkazy