http://znojemsky.denik.cz/ostatni_region/sportovcum-na-znojemsku-vladne-plavec-polach-sympatak-je-hokejista-pucher-20170201.html

Ve středu 1.2.2017 se v krásném Městském divadle Znojmo uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Znojmo, které v zaplněném hledišti sledovalo na 300 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Znojmo ve spolupráci s městem Znojmo a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.
 


 

Vítězi jednotlivých kategorií je stali:

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Znojmo roku 2016

  • 1.místo: Marek Polach – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 2.místo: Tomáš Bezvoda – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
  • 3. Jakub Březina – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO 
  • 4. Peter Pucher - LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
  • 5. Colton Yellow Horn – LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
  • 6. Tomáš Svoboda – ATLETIKA TJ ZNOJMO
  • 7. Veronika Kolníková – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 8. Zuzana Škarková – LUKOSTŘELBA TJ SOKOL ŠANOV
  • 9. Tomáš Kucharič – FLORBAL TJ ZNOJMO LAUFEN
  • 10. Denis Habrdle – ZNOJMO KNIGHT

2. Kategorie Sportovní talent okresu Znojmo roku 2016

  • 1. Adam Hlobeň – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 2. Adéla Držmíšková – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • ​3. Matyáš Červinka – GYMNASTIKA KLUB SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ZNOJMO
  • 4. Filip Čajka – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 5. Filip Daberger – FLORBAL TJ ZNOJMO
  • 6. Sabina Dajčarová – SPORTOVNÍ STŘELBA SK PŘI ZŠ ŠUMNÁ
  • 7. Sidartha Sivila – ATLETIKA TJ ZNOJMO
  • 8. Tereza Coufalová – PLAVÁNÍ TJ Znojmo
  • 9. Ota Kohoutek ml. – FOTBAL 1. SC Znojmo
  • 10. Marek Hlávka – CYKLOTRIAL SVČ a ÚAMK SK BT Znojmo 

3. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2016 - Seniorský tým

  • 1. Orli Znojmo „A“ tým – LEDNÍ HOKEJ
  • 2. TJ Znojmo – PLAVÁNÍ ŠTAFETA MUŽI
  • 3. 1. SC Znojmo „A“ tým – FOTBAL
  • 4. TJ Znojmo LAUFEN „A“ tým – FLORBAL
  • 5. Znojmo Knights – AMERICKÝ FOTBAL

4. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2016 - Mládežnický tým

  • 1. VK Pegas Znojmo – JUNIOŘI
  • 2. Klub sportovní gymnastiky Znojmo – DÍVKY ŽÁKYNĚ
  • 3. HC Znojemští orli – mládež JUNIOŘI
  • 4. TJ Znojmo – KORFBAL DOROST
  • 5. TJ Znojmo – ATLETIKA DOROST 

5. Kategorie Sportovní akce okresu Znojmo roku 2016

  • 1.Louka plná dětí – Okresní sdružení ČUS Znojmo
  • 2. Festival dračích lodí – TJ Znojmo oddíl kanoistiky
  • 3. Regionální kolo Čokoládové tretry – TJ Znojmo oddíl atletiky 

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Znojmo roku 2016 (bez pořadí) 

  • MILAN SAMEK – duše fotbalu v klubu FK Znojmo 

  • LUDĚK GROSS - učitel tělesné výchovy

  •  MILAN FRIDRICH - několikanásobný mistr ČR, 2x bronz na MS 

  • JOSEF ŠOBA - předseda atletického oddílu 

  • JIŘÍ ABESKA – TAEKWON-DO - příkladný přístup ke cvičení 

7. Kategorie Sympaťák okresu Znojmo roku 2016

  • ​Peter Pucher – Orli Znojmo

8. Kategorie Cena předsedy Okresního sdružení ČUS Znojmo roku 2016

  • TJ Miroslavoddíl národní házené 

9. Kategorie Trenér okresu Znojmo za rok 2016 

  • JIŘÍ REŽNAR – ORLI ZNOJMOtrenér úspěšného mužstva mužů

Všem oceněným gratulujeme!


Novinky

19.6.2018
3. ročník náborového dne Louka plná dětí za námi
19.3.2018
Anketa Sportovec okresu 2017
2.11.2017
Sportovní třída Gymnázia Dr. Karla Polesného !!!Aktualizováno!!!

21.8.2017
Louka plná dětí II - video uvnitř!!
21.8.2017
Sportovní den seniorů 2017 - video uvnitř!!

archív

Kontakt

Okresní sdružení ČUS Znojmo, z. s.
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo
+420 515 224 455/ +420 728 143 021

Oblíbené odkazy